Hüsnü Akhan
Hüsnü Akhan Başkan Vekili, Doğuş Grubu
Biyografi
Çağla Saraç
Çağla Saraç Sanat Danışmanı, Doğuş Grubu
Biyografi
Hasan Bülent Kahraman
Hasan Bülent Kahraman Akademisyen, Sanat Eleştirmeni, Sanat Kuramcısı, Kadir Has Üniversitesi İletişim Tasarımı Bölüm Başkanı ve Rektör Yardımcısı
Biyografi
Sinan Demirtaş
Sinan Demirtaş Sanatçı
Biyografi
Sabiha Kurtulmuş
Sabiha Kurtulmuş Kurucu Direktör, Merkür Galeri
Biyografi
Süleyman Saim Tekcan
Süleyman Saim Tekcan İMOGA – İstanbul Grafik Sanatlar Müzesi Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı
Biyografi
Çağla Göksu
Çağla Göksu MSGSÜ Devlet Konservatuarı, Öğretim Üyesi
Biyografi

Çağla Göksu

MSGSÜ Devlet Konservatuarı, Öğretim Üyesi

1964 yılında İstanbul’da doğdu. 1986 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Temel Sanatlar ve Bilimler Bölümü’nden mezun oldu. Mezuniyet sonrası Adnan Çoker Atölyesi’nde desen dersleri aldı. Üniversite mezuniyeti sonrası aktif sanat çalışmalarına devam edip 8 kişisel sergi ile yurt içi ve yurt dışında 60’ın üzerinde sanat çalışmasında yer almıştır.

Kastamonu Devlet Güzel Sanatlar Galerisi, Kastamonu İl Jandarma Komutanlığı, Çanakkale Deniz Komutanlığı başta olmak üzere çeşitli yerlerde ve özel koleksiyonlarda eserleri bulunmaktadır. Öğretim Üyesi olarak mezun olduğu okuldaki atölye derslerinin yanı sıra İstanbul’da iki ayrı atölyede ders vermeye devam etmektedir. Devrim Erbil Vakfı’nın kurucu üyesi olarak görev yapmaktadır. İDGSA 80’liler Derneği’nin üyesi olarak yer almakta. Başta İstanbul olmak üzere, Ankara, Antalya, Bursa, Balıkesir, Çanakkale, Edirne Vize, Zonguldak Ereğli, Bergama, Kastamonu’da 8 yıldır ‘’Anadolu Aydınlanma Projeleri’’ isimli sanat faaliyetlerini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi olarak derneğiyle birlikte yürütmektedir. Bu proje kapsamında sosyal temalı sergilerin açılması, paneller düzenlenmesi, sanat çalıştayı oluşturulması, sanatın ve sanatçıların, gençlerin ve halkımızın kültür faaliyetleriyle iç içe olması sağlanmaktadır.

2012-2015 tarihleri arasında maddi imkanları yetersiz fiziksel ve zihinsel engelli çocuklara maddi kaynak sağlamak amaçlı İstanbul Kartal Belediyesi ve İZEV kurumu ile ortaklaşa sergiler düzenlenmektedir.