Doğa Nerede? Talks'ta "Verimli Çalışmanın llham Kaynağı Sanat Mı?" sorusunu tartıştık!

HAN SPACES LEVENT - EYLÜL 2022

Sanata Bi Yer ve HAN Spaces iş birliğinde, ArtPick organizasyonu ve küratörlüğünde düzenlenen “Doğa Nerede?” odağındaki sergi ile platform üyesi 17 genç sanatçının çalışması HAN Levent ve HAN Ataşehir ofislerinde sergilendi. Sergi kapsamında gerçekleştirilen Doğa Nerede? Talks ile doğa ile sanat, sanatçı ile sanatsever yeniden bir araya geldi.

Doğa Nerede? Talks'un ilkinde Oggusto Sanat Editörü Feride Çelik ile Sanata Bi Yer öğrencileri İrem Karagöz Terzi ve İlayda Çorlu’nun deneyimlerini paylaştığı keyifli sohbeti, ikincisinde "Verimli Çalışmanın İlham Kaynağı Sanat Mı?" sorusu üzerine bir söyleşi takip etti. İkinci oturumu Oggusto kurucusu Özlem Güsar moderatörlüğünde ve Doğuş Grubu Sanat Danışmanı Çağla Saraç’ın katılımı ile gerçekleşen Doğa Nerede Talks’ların her ikisi de hem çevrimiçi hem çevrimdışı katılım ile hibrit bir yapıda gerçekleşti.

Doğa Nerede? Talks'ta "Verimli Çalışmanın İlham Kaynağı Sanat Mı?" sorusu üzerine gerçekleştirilen söyleşiyi Sanata Bi Yer üyesi genç sanatçıların deneyimlerini paylaştığı sohbet takip etti.Siz de videoları izleyerek bu keyifli sohbetin bir parçası olabilirsiniz.

Röportajdan Görüntüler